Forum Nostalji - Türkiye'nin En Nostalji Forumu

Geri Git   Forum Nostalji - Türkiye'nin En Nostalji Forumu > Eğlence > Burçlar ve Fal Dünyası

Cevapla
 
LinkBack Konu Araçları
Alt 10-07-2019, 23:38   #1

Hayat sevince güzel..
 
Marquez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Kayıt Tarihi: 08-07-2019
Yer: Kocaeli
Mesajlar: 1,007
Rep Puanı: 5054
Rep Gücü: 500
Standart Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 10 TEMMUZ 2019 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Koç; güne; senin için asıl önemli konularından uzaklaşmış olarak başlayabilirsin. Dağınık olan dikkatin ve gereksiz endişelerin ilişkilerini de etkileyebilir. Girişimlerini öğleden sonraya bırakarak daha olumlu sonuçlar alabilirsin. Şu aralar yaşadığın değişimler kafanda deli sorular oluştursa da sakinliğini koruyabilmeli, harcamalarına dikkat etmelisin.

BOĞA BURCU 10 TEMMUZ 2019 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde rutin yaptığın işlerle ilgilenmekten sıkılabilir, farklı arayışlar içerisinde olabilirsin. Öğleden sonra özel ilişkine ya da işlerine yönelebilirsin. Bir takım programlar yapacağım diye diretmen zararına olabilir zira oldukça çekişmeli ve rekabet dolu bir gün yaşayabilir, yakınlarınla aranda soğuk rüzgârlar estiğini hissedebilirsin.

İKİZLER BURCU 10 TEMMUZ 2019 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler; özellikle günün ikinci yarısında kontrolün dışında gelişen durumlar ya da beklenmedik haberlerle karşılaşman mümkün. Ağzından çıkan kelimeler ve verdiğin sözler iddialı olabilir. Hatırı sayılır bir bolluk sana doğru akarken, arkadaşlarının seni yanıltan fikirleri ağır bir yük altına sokabilir.

YENGEÇ BURCU 10 TEMMUZ 2019 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeç; günün ilk yarısı evinle ilgili düzenlemeler yapmak için oldukça uygun bir zaman. Hayatına ve yaşam koşullarına dair endişelerini sona erdirmeli, çabalarının ödülleneceğini bilmelisin. Kendini ve aileni ilgilendiren bir takım krizleri yönetiyor olsan da iç dünyanı sakinleştirebildiğin oranda yavaş ama emin ilerleyişler kaydedebilirsin.

ASLAN BURCU 10 TEMMUZ 2019 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslan; günün koşullarına çok da hâkim olamayacağın, kaderin sana hazırladığı sürprizlerle karşılaşabileceğin süreçtesin. Kendini motive etmek, düşüncelerini olumlu tutmak inisiyatifin dâhilinde. Zor bir kararla karşı karşıya kalmış ve seçenekler arasında karar vermekte zorlanıyor olabilirsin. Bir süre geri planda kalmanda fayda var.

BAŞAK BURCU 10 TEMMUZ 2019 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Başak; bu ara ufacık konulara dahi sabır göstermekte zorlanıyor, patlamaya hazır bir bomba gibi hissediyor olabilirsin. Yakınların veya dostlarınla yaşamış olabileceğin olaylar, hayatını değiştirebilmen için bir uyanış ve farkındalık olabilir. Sürekli ertelemekte olduğun bir eğitimi ya da kişisel gelişim planını harekete geçirmek isteyebilirsin.


TERAZİ BURCU 10 TEMMUZ 2019 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Terazi; hayatın değişken ve şu ara seni yoran strese sokan koşulları, maddi konularda planlı davranmanı, elindekilerine sıkı sıkıya sahip çıkman konusunda seni zorlayabilir. Kariyerinin sana yüklediği sorumlulukları yerine getirmeli, kıskanç gözlerden uzak durmaya bakmalısın. Aile hayatında yükünü taşıdığın pek çok ağırlık üzerinden kalkacak.

AKREP BURCU 10 TEMMUZ 2019 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde hızlı karar verip, düşünmeden eyleme geçebilirsin. Günün ikinci yarısından sonra burcuna geçen Ay ile enerjin ve motivasyonun hem seni hem çevrendekilerini hareketlendirebilir. Hassas olduğun noktaları acımasızca eleştiren insanlara karşı öfkeni kontrol etmekte zorlanabilirsin.

YAY BURCU 10 TEMMUZ 2019 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay; etrafında olan bitene karşı meraklı olabilir, sözcüklerin arkasındaki saklı ve gizli olanı çözmek isteyebilirsin. Bugün her zamankinin aksine iletişim kurarken sıkıntı yaşaman mümkün, hatta ilişkilerinde biraz çalkantılar olabilir. Tez canlı ve fevri davranışlardan uzak durarak hem menfaatini korumuş hem de önüne çıkan fırsatları kaçırmamış olursun.

OĞLAK BURCU 10 TEMMUZ 2019 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlak; çevrendeki insanlar seni maddi ve manevi açılardan hayal kırıklıklarına uğratabilirler. Ayrıca dostlarının büyük bir fırsat olarak anlattığı yatırımlardan bugün uzak durmanda yarar var. Özellikle günün geç saatlerinde üzerinde artabilecek baskı ve çekişme enerjisinden kalabalık ve eğlenceli ortamlarda bulunarak kurtulabilirsin.

KOVA BURCU 10 TEMMUZ 2019 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Kova; tahammül sınırının az olduğu günlerden biri olması sebebiyle tek başına yapacağın çalışmalar daha verimli olabilir. Karşındaki insanlar söz ve eylemleriyle sana zarar vermeye çalışırken, onların söylediklerini çok da dikkate almamanda fayda var. Aynı bakış açısını ve dili konuştuğuna inandığın arkadaşlarınla hedeflediğin başarıya ulaşabilirsin.

BALIK BURCU 10 TEMMUZ 2019 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık; gününün büyük çoğunluğunu geçirdiğin alanda ya da çalışma ortamında en son söylenmesi gereken sözü ilk başta söyleyerek gergin bir ortam oluşturma ihtimalin yüksek. Çocuklarla kuracağın iletişim hayal dünyanı renklendirirken, eğlenceli ve keyifli bir gün geçirmeni sağlayacaktır.
Marquez çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2019, 11:07   #2

Hayat sevince güzel..
 
Marquez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Kayıt Tarihi: 08-07-2019
Yer: Kocaeli
Mesajlar: 1,007
Rep Puanı: 5054
Rep Gücü: 500
Standart

-11 Temmuz Perşembe burç yorumlarıı!
♈KOÇ: Artık hiç kimse yolunda durmuyor, hayatından sorumlu olan sensin ve şimdiye kadar tahmin ettiğinden daha fazla güce sahip olduğunu anlamanın zamanı geldi. Bu senin için korkutucu bir aydınlanma olabilir. Daha önce başaramayacağını düşündüğün bir değişiklik yap.
♉BOĞA: Ailenle bağların, her geçen gün gittikçe daha fazla sıkılaşıyor. Bir araya gelmek için bir plan yap. Ağlayana kadar gülmenin ne kadar eğlenceli olduğunu kendine hatırlat.
♊İKİZLER: Bugün programın çok yoğun olabilir. Yardıma ihtiyacın olduğunu düşündüğün an bir arkadaşından yardım iste. İşleri beraber halletmek aynı zamanda keyifli zaman geçirmene yardımcı olur.
♋YENGEÇ: Önünde bir duvar olması yolculuğunun bittiği anlamına gelmiyor! Hedeflerine bağlı kal. Bugün karşılaştığın engeller ne olursa olsun eğlenceli, eğitici ve üstesinden gelmesi kolay olacaktır. Denemeye devam et, engellerin ne kadar sürede yok olacağına şaşıracaksın.
♌ASLAN: Birisi bugün yeni bir başlangıç ​​yapmak istiyorsa, şansını deneyebilirsin. Yeni başlangıçlar için güçlü bir noktadasın. Bir şeyleri farklı görüyorsun ve mükemmel bir zamandasın. Bu, hayatının geri kalanında tanıyacağın bir insan olmayabilir, ancak önemli bir ilişkidir.
♍BAŞAK: Bugün, yaşamındaki odaklanma, ilişkilerin üzerinde olmaya devam etmeli. Özellikle, biriyle daha iyi bir zamana dönmek için harika bir gün. Ne hissettiğine ve geleceğine odaklanmaya devam et. Duyguların yüzeye yakın olabilir, bu nedenle bazıları beklenmedik şekilde görünürse şaşırma.
♎TERAZİ: Bugün yaşamındaki birileri için olumlu bir dönüm noktası olabilir. Herhangi bir konuyla ilgili fikir beyan etmen istenirse sadece ne hissettiğini söyle. Özellikle kendini kandırmamalısın.
♏AKREP: Grubundaki rolün gittikçe daha da Kendini başkalarının mutluluğundan sorumlu hissediyor olabilirsin, ancak buna direnmeye çalışmalısın. Diğer insanlara önderlik etmeleri ve işleri ilerletmeleri için ilham vermeye çalış. Geri çekil ve başka birine şans ver.
♐YAY: Bugün birisini koruma dürtün daha da güçlenecek. Duruma nasıl yaklaştığına dikkat et ve duygularının seni yönetmesine izin vermemeye çalış. Doğru zamanda kullanılan bir kelime, her şeyden daha fazlasını ifade edecektir.
♑OĞLAK: Tıpkı bir trafik memuru gibi, bugün tüm eylemlerin ortasında olacaksın. İnsanları gitmeleri gereken yerlere yönlendirmek ve genel bir düzen duygusu yaratmaya yardımcı olmak zor olacaktır ama endişelenme. Çok destekçin var. Sezgilerini de mutlaka dinlemelisin.
♒KOVA: Şimdilik elinden geldiğince yükseğe çıktın, bu yüzden daha ileri gitmeyi bırak. Bir süre sadece kıyıda kalman ve bir şeyler deneyimlemen gerekiyor.
♓BALIK: Detaylar, detaylar, detaylar! Bugün hepsi beyninde bir vızıltı yaratabilirler. Deneyimli birinden tavsiye alarak kendini stresten kurtar. Gururunu yutursan, hayal kırıklığı ve utanç dolu bir günü aydınlanma ve öğrenme gününe dönüştürebilirsin.
Marquez çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-07-2019, 11:00   #3

Hayat sevince güzel..
 
Marquez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Kayıt Tarihi: 08-07-2019
Yer: Kocaeli
Mesajlar: 1,007
Rep Puanı: 5054
Rep Gücü: 500
Standart

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; çalışma arkadaşlarınla organize olacağın bugün, hizmet aldığın kişiler gündemini meşgul edebilir. Gün içindeki sorumluluklarını planlayarak kendini rahatlatabilirsin. Bilgi almak ya da vermek konusunda olumlu ve verimli bir gündesin. Kendini geliştirmek için çalışabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kazandığın paranın değerini anladığın bugün, ödemelerin ve konusunda tedbir alabilir, kendine bir ödeme planı hazırlayabilirsin. Finansal sorumluluklar üstünde baskıya yol açsa da iş ve sosyal hayatında seni destekleyen kişilerin varlığı krizleri aşmanı ve ilerlemeni sağlayacaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün aşk hayatın bir hayli hareketli. İkili ilişkilerinde başarılı ve olumlu etkilerden söz edilebilir. Eğer bir ilişkin yoksa hayatına yeni birileri girebilir. Mevcut ilişkinde ise partnerinle iletişimin artabilir, daha dinamik ve eğlenceli bir hale gelebilir. Kendini keyifli hissedebilirsin fakat abartılı sözlere dikkat etmelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün günlük işlerinin yoğun temposundan dolayı fazla enerji harcayabilirsin. Yapman gereken işleri, bir an önce bitirmek istemen sinirlerini gerebilir ve yorulabilirsin. Stresten kurtulmak için çalışmak kadar eğlenmeye ve dinlenmeye de zaman ayırman gerekebilir. Sağlığını ikinci plana atmamalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün ilişkinde sevdiğini ve sevildiğini hissedebilirsin. Tutkuların son derece yüksekte seyretmeye meyilli olabilir. Partnerine karşı daha hevesli olabilir, neşeyle birtakım jestler yapabilir, hatta abartılı bir romantizm içinde olabilirsin. Sosyal çevrende de bugün ekstra ilgi çekici ve şanslı olabileceğin bir gündesin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün ailevi meselelerle meşgul olabilir, oluşabilecek gerginlikleri yatıştırabilir ve aile içi anlaşmazlıkları da çözüme kavuşturabilirsin. Ayrıca bugün evdeki tadilat veya tamiratla ilgilenebileceğin gibi yapılması gereken işlerini evden halledebilirsin. Toprak ve emlak ile ilgili alım satım konularında söz sahibi olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sosyal tarafının ön planda olduğu bugünde, haftanın stresini atmak için arkadaşlarınla buluşabilir, aktiviteler yapabilir ve zihnini boşalmaya yönelik faaliyetlerde bulunabilirsin. Hayatta en çok keyif aldığın şeylere odaklanabilirsin. İçinde bulunduğun zorlu şartlara rağmen neşeli bir ruh hali içinde olacaksın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün parasal konular ve ekonomik durumunla ilgili hareketlenmeler hissedebilirsin. Yeni yatırımlar yapmayı düşünebilir, gelirini arttırmayı isteyebilir ve bu nedenle çevrendeki insanlardan tüyolar alabilirsin. Fakat bu fikirler asılsız olabileceğinden sadece düşünce olarak kalmalarında fayda var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugünü enerjik bir şekilde geçirmeyi planlıyor olabilirsin. Boş vermişlik seviyen üst düzeyde olabilir, kendini gezmeye ve seyahat etmeye adamış olabilirsin. Aşk hayatınla ilgili olarak, biraz sakinleşip kafanı toparladığında hiçbir şeyin göründüğü gibi kötü olmadığını görecek ve kendini akışa bırakacaksın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hislerinin kuvvetlendiğini sezebilirsin. Düşündüğün, fikir verdiğin ve hissettiğin her şeyin gerçekleşiyor olduğunu fark edebilirsin. Rüyalarının yol gösterici olduğunu anlaman, mantığını bir kenara koymanı ve iç sesine kulak vermeni gerektirebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; tam bir hafta sonu enerjisine sahip ve motivasyonunun tavan olduğu bir gün yaşayabilirsin. Haftanın olumsuzluklarını çok da sorgulamadan keyifli zaman geçirmeye çalışmalısın. Uzun süredir haber alamadığın bir arkadaşın buluşmak için can atıyor olabilir. Sen de beklenmedik şekilde sevgini göstererek karşındakileri şaşkına çevirebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; kariyer ve iş hayatınla kafan meşgul olabilir. Bugün çalışıyorsan iş yerinde olumlu gelişmeler yaşayabilir, eğer çalışmıyorsan pozitif haberler getirecek bir telefon alabilirsin. Çekici, yaratıcı, hevesli olabilir, üzerinde çalıştığın fikirleri kilit insanlara empoze etme konusunda başarı sağlayabilirsin.
__________________

[Linkleri Görebilmeniz İcin Üye Olmanız Gerekiyor! Üye Olmak İçin Tıklayın..]
Marquez çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2019, 12:15   #4

Hayat sevince güzel..
 
Marquez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Kayıt Tarihi: 08-07-2019
Yer: Kocaeli
Mesajlar: 1,007
Rep Puanı: 5054
Rep Gücü: 500
Standart

14 Temmuz 2019 Koç Burcu Yorumu

Çalışma hayatınızda karşılaştığınız baskılardan kurtuldunuz. Zamanın size kattıklarının farkındasınız. Bu süreç içinde gerçekleştireceğiniz tüm girişimleriniz uzun vadede büyük faydalar getirecek sizlere şu an yaptıklarınız zaman zaman gerginlikler yaşamanıza sebep olsa da bunun karşılığını fazlasıyla alacak ve yaptıklarınızla gurur duyacaksınız. Özel yaşamınızda ise fiziksel çekiciliğiniz ve romantik davranışlarınız karşı cinsle ilişkilerinizde keyifli gelişmeler yaşanacağına işaret etmekte.

14 Temmuz 2019 Boğa Burcu Yorumu


Göklerin size mesajı büyük düşünün ve hedeflerinize kararlılıkla ilerleyin. Ufkunuzu ve görüşlerinizi genişletin, öğrenmek için yeni alanlar keşfedin. Bu süreçte her şey sizi olgunlaştırmak için işlemektedir. Başlamayı düşündüğünüz işleri bir an evvel hayata geçirmelisiniz. Oyalanma erteleme lüksünüzün olmadığının bilinci ile hareket edin. Özel yaşamınızda ise; Kimsenin sizi farklılaştırmasına izin vermeden hareket edin.

14 Temmuz 2019 İkizler Burcu Yorumu

İşinizi ilgilendiren konularda beklemediğiniz bir ortaklık teklifi alabilirsiniz dikkatli davranın ve işin cazibesine kapılarak hareket etmekten kaçının. Bugün ruhunuzda hakim olan ümitsizlik arzunuzu yenmeye çalışın. Asla gerçeklerden kaçmayın. Onlarla yüzleşin ve kendinizin muhafızı olun. Özel yaşamınızda ise bir beraberlik içinde değilseniz kendinize haksızlık etmekten vazgeçin. Aşkın, doğru insanın size nerede ve nasıl geleceğini bilemezsiniz.

14 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Daha önce maddi olarak zarara uğradığınız konularda hakkınız olanı alabilmenin huzurunu yaşayabilirsiniz. Bugün ortaklaşa işlerde sabırlı davranmalı ve ilk sözü ilk kararı veren taraf olmamaya özen göstermelisiniz. Gün boyu kontrollü davranmalı rahatsızlık duyduğunuz endişelendiğiniz ruhunuza sinmeyen işlerinizi sonlandırmalı ya da iyileştirerek istediğiniz hale getirerek devam etmelisiniz.

14 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu


Bugün olanca gücünüzle düşüncelerinizi pozitif yönde tutmaya gayret göstermeli ve gün içinde karşılaştığınız enerjileri bu doğrultuda değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise ailenizle ilgili konularda adaletli olmalı ve taraf tutarak haklıyı haksızı birbirine karıştırmadan hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise bekar Aslan’lar uzun zaman sonra hayalini kurduğunuz insanla tanışabilir ve özel bir arkadaşlık ilişkisine başlayabilirsiniz.

14 Temmuz 2019 Başak Burcu Yorumu

Gökyüzünün sizlere mesajı tüm negatif enerjilerden uzaklaşın ve kendi pozitif barikatınızı oluşturun. Hiçbir şey sizin mutluğunuzdan daha değerli değildir. Başkalarının size vermediği değeri onlara vermekten vazgeçin ve yaşadıklarınızı değiştirebilecek olduğunuzun bilinci ile hareket edin. Yüreğinizin sesine kulak verin. Hayata bir kez geldiğinizi hatırlayın. Özel yaşamınızda ise evli Başak’lar özgürlük ihtiyacınız yükselerek ilişkinizi kendinize haksız eleştirilerle sorgulamalarda bulunabilirsiniz.

14 Temmuz 2019 Terazi Burcu Yorumu

Gökyüzü dün yaşanan tutulmanın etkisi ile değer yargılarınızı daha da geliştirmenizi ve her şeyden önemlisi başkaları için yaşamayı bir kenara bırakıp kendinize değer vererek kendi isteklerinizi hayata geçirmek için cesur adımlar atmanızı sağlayacak enerjilerle harekete geçirecek sizleri. Kendinize güvenin ve ilerleyin. Duygusal hayatınızda yaşanan tutarsızlıklar yüreğinizde ki korkuların dengeleyememeniz enerjinizin düşmesine ve gereken performansı sergileyememenize sebep olmakta.

14 Temmuz 2019 Akrep Burcu Yorumu

şinizle ilgili konularda eksik kalan konuları tamamlayabilir ve çalışma arkadaşlarınızın desteği ile karşılaşabilirsiniz. Mesleğiniz dolayısıyla tanışacağınız insanların yeni ve cazip teklifleriyle işinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün dikkat etmeniz gereken en önemli konu yakın çevrenizdeki insanların aklınızı karıştırabilecek olmaları. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle ilişkinizde de tutumunuz önem kazanmakta.

14 Temmuz 2019 Yay Burcu Yorumu

Düşündüğünüz planlarınızı başarı ile uygulayabileceğiniz bir gündesiniz. İş hayatınızı ilgilendiren konularda üzerinde durmanız gereken tüm detayları belirleyebilir ve yaşadığınız sıkıntıların arkasında ki gerçeği fark edip olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz. Bugünün şifresi kendinize yeteneklerinize ve sezgilerinize güven duymanızdır. Yaşadıklarınız ne kadar zorlayıcı olursa olsun kendinize yaptığınız işe olan hakimiyetinize güvendiğiniz takdirde sizler eninde sonunda hak ettiğiniz başarıya ulaşırsınız.

14 Temmuz 2019 Oğlak Burcu Yorumu


İş hayatınızda yaşadığınız engeller ve başkalarının ön plana geçme isteği ile size karşı yapılan haksızlıkların farkına varılarak haklılığınızın ortaya çıkacağı bir gündesiniz. Yaşadığınız güzel gelişmelere başkalarının müdahil olmasına izin vermeden duygularınızı içinizde yaşamaya özen gösterin. Bu konuda geçmişte yaşadığınız acı deneyimleri unutmadan hareket etmeniz faydanıza olacaktır.

14 Temmuz 2019 Kova Burcu Yorumu


Gökyüzü sizleri cesaretli olmanız için desteklerken zaaflarınızdan faydalanmak isteyen kişilere özellikle karşı cinsle olan ilişkilerinizde dikkatli Olmanız için uyarıyor sizleri. Güzel sözlere aldanabilir ve istemeyerek hoş olmayan bir durumun işbirlikçi bir parçası olarak zor durumda kalabilirsiniz. Bunun bilinci ile hareket ettiğiniz takdirde günü sorunsuz geçirebilir ve olası bir çok problemin de önüne geçebilirsiniz.

14 Temmuz 2019 Balık Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün doğru yerde, doğru zamanda olmanın getireceği şanslara işaret etmekte. Geçmişte başvuruda bulunduğunuz fakat gerçekleşmeyen iş görüşmenizden olumlu haber alabilir ve yeni bir başlangıç içine girebilirsiniz. Eğitim hayatı devam eden Balık’lar da zorlandığınız ders sınav gibi konularda sizden yaşça büyük insanların önerilerini dikkate almış olmanın getirdiği olumlu sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.
__________________

[Linkleri Görebilmeniz İcin Üye Olmanız Gerekiyor! Üye Olmak İçin Tıklayın..]
Marquez çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2019, 18:56   #5

Hayat sevince güzel..
 
Marquez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Kayıt Tarihi: 08-07-2019
Yer: Kocaeli
Mesajlar: 1,007
Rep Puanı: 5054
Rep Gücü: 500
Standart

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç Burcu; haftaya karamsar ancak yüksek tempolu bir başlangıç yapabilirsin. Kariyerinle ilgili endişelerin bugün daha da yoğunlaşabilir. Hayatında birtakım değişiklikler yapmak için harekete geçmek istediğin bir dönemdesin. İkili ilişkilerinde yanlış anlaşılmalardan kaynaklı sorunlar yaşanabilir. Üstlerin ya da ebeveynlerin ile de iletişimlerinde dikkatli olmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa Burcu; bugün gelecekle ilgili planlar yapabilir, kendine yeni hedefler çizmek isteyebilirsin. Yurt dışı ve eğitim konularında bir süredir beklediğin gelişmeler gerçekleşebilir. Uzaktaki yakınlarının yanına gitmek için tatil planları yapmaya başlayabilirsin. Ancak bir süredir devam eden Merkür retrosu planlarında beklenmedik aksilikler yaşamana sebep olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler Burcu; finansal konulardaki sıkıntıların bugün en üst seviyeye çıkabilir. Yeni yatırımlar, kredi kullanma ya da borç istemek için uygun bir günde değilsin. Senden yaşça büyük ya da deneyimli kişilerin tavsiyelerinden yararlanabilirsin. Vergi ve sigorta konularında yaşayabileceğin aksilikler canını sıkabilir. İş birlikleri istediğin gibi ilerlemeyebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yengeç Burcu; karşıt burcunda ilerleyen Ay, ilişkilerle ilgili bazı sorunlar olabileceğine işaret ediyor. Uzlaşmaz bir tavır takınmak yerine, karşı tarafın da fikirlerini dinleyebilir, ortak bir paydada buluşmaya çalışabilirsin. Ortaklıklar ve romantik ilişkiler, inatçılık yapman durumunda kopma noktasına gelebilir. Tutulma öncesinde yeni bir ilişki için uygun bir dönemde değilsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan Burcu; günlük yaşam ve iş hayatındaki ağır sorumlulukların seni bunaltabileceği bir gündesin. Bugün iş arkadaşlarının ya da emrinde çalışan kişilerin uzlaşmaya yanaşmayan tavırları senin de sabrının taşmasına neden olabilir. Akrabaların ile de inatlaşma sonucu tartışman mümkün. Sağlığın için çok dikkatli olmalısın. Stres seni hasta edebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak Burcu; bugün geleceğin hakkında karamsar bir ruh hali içinde olabilir ve bu ruh halini sevdiğin kişiye yansıtabilirsin. Fazla sivri dilli olmaktan kaçınmalı, sana destek vermek isteyen sevdiklerinin kalbini kırmamalısın. Çocuğun varsa, onlarla ilgili bir gelişme seni endişelendirebilir. Ancak yine de yaratıcı ve çalışkan bir günündesin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazi Burcu; aile ve ev konularının yoğun bir şekilde gündemde olacağı bir gündesin. Senden ailenle ilgili yeni sorumluluklar üstlenmen istenebilir ve bundan hiç hoşnut kalmayabilirsin. Aile büyükleriyle çatışmaktan kaçınmalısın. Evde tadilat konusu gündeme gelebilir. Ancak bu tarz işleri tutulma sonrasına bırakmanda fayda var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep Burcu; bugün ruh halin biraz kötümser olabilir. Kardeşlerin ve yakın çevrenle tartışmaktan kaçınmalısın. İş amaçlı çok fazla kısa yol yapmak zorunda kalabilir ve bundan hiç de memnun olmayabilirsin. Sosyal medyada kendine hakim olman çok faydalı olacaktır. Yeni bir eğitime başlamayı düşünüyorsan, 17 Temmuz sonrası çok daha uygun.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay Burcu; finansal konuların odak noktan olduğu bir gündesin. Öz güvenin her zamankinden daha az olabilir. Gelirin hakkında endişeli olabilir, endişen nedeniyle stresini ailene ve diğer sevdiklerine yansıtabilirsin. Kendine güvenmekten vazgeçmemeli ancak temkini de elden bırakmamalısın. Bütçene zarar verecek girişimlerden uzak durmak en iyisi olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Oğlak Burcu; çok yakında burcunda gerçekleşecek olan Tutulma ile büyük dönüşümlerin eşiğindesin. Bir an önce harekete geçmek için sabırsız olabilirsin fakat adımlarını düşünerek atman gerekiyor. Şu anda Merkür‘ün Retro konumda olduğunu unutma. Bu yüzden en iyi düşünülmüş planlar bile beklenmedik bir şekilde sarpa sarabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kova Burcu; bugün kendi içine döndüğün, belki hatalarınla belki de korkularınla yüzleştiğin bir gündesin. İnsanlardan uzaklaşmak isteyebilir, kendi başına kalıp, zihnini dinlendirmeyi tercih edebilirsin. Karşıt burcunda yer olan Merkür’ün Retro konumda olması, hiçbir planının istediği gibi yürümemesine sebep olabilir. 17 Temmuz’da gerçekleşecek olan Tutulma seni bazı konularda ciddi kararlar almaya zorlayabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık Burcu; bugünlerde kendini sık sık yeni planlar yapar, yeni hayaller kurarken bulabilirsin. Ancak şu anda harekete geçmek için iyi bir dönemde değilsin. Retro konumdaki Merkür, iş ortamında ya da günlük hayatında seni hayal kırıklığına uğratacak ve kızdıracak gelişmelere yol açabilir. Kendini korumalı ancak çok da çatışmacı olmamalısın.
__________________

[Linkleri Görebilmeniz İcin Üye Olmanız Gerekiyor! Üye Olmak İçin Tıklayın..]
Marquez çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-07-2019, 11:35   #6

Hayat sevince güzel..
 
Marquez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Kayıt Tarihi: 08-07-2019
Yer: Kocaeli
Mesajlar: 1,007
Rep Puanı: 5054
Rep Gücü: 500
Standart

KOÇ BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizinle olabildiğince yakın olmaya çalışan insanlar olacak fakat aralarından bazı insanlara dikkat etmekte fayda var herkes sağlam yumurta çıkmayabilir. Gününüze güç katacak insanlar karşınıza çıkabilir bu insanları kaybetmeyin. Aile büyüklerinize daha fazla o zaman ayırmalısınız aile büyüklerinizin üzülmesini istemezsiniz bu yüzden onlara arkadaşlarınıza ayırdığınız vakitten biraz daha fazla vakit ayırmaya bakın. Aşk hayatınız bu ara inişli çıkışlı devam edecek siz yinede sakinliğinizi korumaya çalışın karşınızdaki insanı üzmemeye de özen gösterin.

BOĞA BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizinle birlikte eğlenmeyi çok seviyorlar. Kendi kafa yapınıza uyan insanı bulduğunuzla onu kaçırmamaya dikkat edin çünkü size o kadar iyi gelecek ki kendinizi görmenize yardımcı olacak, bazı hatalarınızı düzeltebilirsiniz ve karşınızdaki insana da bu yapmış olduğunuz hataların doğrusunu gösterebilirsiniz. Sağlığınıza daha fazla dikkat etmekte fayda var bu ara yağlı yiyecekleri fazla kaçırmış olmalısınız ki kendinizi bir adım atsanız yoruluyormuş gibi hissedebilirsiniz. Dışarıya gezmeye gittiğinizde hiç tanımadığınız bir insanla karşılaşabilirsiniz, bazı ufak kıvılcımlar olabilir fakat siz yine de dikkat edin karşınızdaki insana temkinli yaklaşın.

İKİZLER BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara sabrınızı çok sınıyorlar özellikle karşı taraf yani partneriniz partnerinizi defalarca uyarmanıza rağmen aynı hataları aynı yanlışları yapıyor, artık buda sizin canınıza tak etmiş durumda. Öfkenizi kontrol etmekte fayda var çünkü çevrenizdeki insanlara zarar verebilirsiniz, daha sakin kalmaya özen gösterin bu konuda aile büyüklerinizden yardım alabilirsiniz, almakta da fayda var. Sizinle iyi geçinen insanlar var bazıları iyi geçinemiyor çünkü sizin de kafa yapınıza uymadığı için olabilir, bu hep böyle gidecek diye bir kaide yok. Alacağınız iş teklifleri ile iş görüşmelerine gidebilirsiniz bazı eğitimlerde alabilirsiniz kendinizi geliştirme yönünde ilerliyorsunuz başarılı olacaksınız.

YENGEÇ BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusallığınızın arttığı bir döneme giriyorsunuz çünkü her şeyin üzerinize geldiğini düşünüyorsunuz bu yüzden kendinize ufakta olsa bir tatil ayarlayabilirsiniz. Sabrınızı biraz daha kontrol etmekte fayda var çünkü sabrınızı kötü yerlere de kullanabilirler kendi lehlerine çekebilirler. Aşk hayatınıza bakacak olursak sizi üzmüş biri var fakat siz de intikam alıp onu üzmek istemiyorsunuz çünkü alacağınız intikamın yanlış olduğunu düşünüyorsunuz. Aile büyüklerinizle yapacağınız çok güzel bir tatil var bunu şimdiden planlıyorsunuz önümüzdeki ay için düşünüyorsunuz iş yerinden bazı sıkıntılar çıkabilir, o yüzden siz şimdiden ufak ufak konuya girmeye bakın.

ASLAN BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sinirli olabileceğiniz bir gün bu yüzden kimseye ne bulaşın ne de bulaştırın daha sakin olmanızı gerektirecek durumlar olacak bu yüzden kendinize engel koyun. Aile büyüklerinizle yapacağınız bazı ufak tartışmalar olacak fakat bu tartışmalardan sağ çıkacaksınız 🙂 Çünkü aile büyüklerinizden bazılarına 40 defa bir şey anlatıyorsunuz fakat anlamıyorlar sizide çileden çıkartıyorlar. Harcamalarınıza biraz daha dikkat etmekte fayda var, çünkü istediğiniz her şey zamanında olmayabilir bu yüzden kenarda bir bütçenizin olması sizin yararınıza olacaktır.

BAŞAK BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabır çok değerli bir şeydir bu değeri yakaladığını sürece bırakmamanız gerekiyor çünkü sabırlı olmak size çok yakışacak bu yüzden bunu değerlendirin. Arkanızdan çok konuşuluyor fakat kötü anlamda değil İyi anlamda konuşuluyor sizi seviyorlar ve size değer veriyorlar. Geçmişte üzüldüğünüz bazı konular gün yüzüne çıkabilir fakat siz bunu kendi elinizin tersiyle itmelisiniz ve asla üzülmemelisiniz çünkü size İyi gelen bir şey değil, bu yüzden size iyi gelen şeylerle mutlu olmaya bakın.

TERAZİ BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizinle alay edildiğini düşündüğünüz bazı konular var fakat bu durum hiç de böyle değil çünkü siz gereksiz yere kuruntu yapıyorsunuz. Bu ara sık sık duyduğunuz kelime “sanırım “ kelimesi size çok şey çağrıştırıyor fakat bu kelimeyi sık sık kullanmamakta fayda var sanırım kelimesi olumsuz bir kelime kendinize güvenmediğinizin göstergesi aksine çok güçlü bir yapınız var bu yüzden bu kelimeyi kullanmayın. Kendinize zaman ayırın kendinize zaman ayırdığınız taktirde her şeyin daha olumlu ilerleyeceğinin sizde farkına varacaksınız. Sabrınızı sınayan insanlara karşılık vermemeyi öğrenin emin olun daha mutlu olacaksınız.

AKREP BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Size karşı kin beslemiş insanlar var fakat siz bunlarla uğraşmak yerine size iyi gelen şeyleri tercih edin. Sizinle ilgilenen ve size hoş gelen insanlarla birlikte olmayı tercih edin. Partnerinizle aranızda olan bazı anlaşmazlıklar canınızı sıkabilir fakat düzelmeyeceği anlamına gelmiyor çünkü sizin güçlü bir yapınız var “ tuttuğumu koparırım “ diyenlerdensiniz. Sizinle karşılıklı oturup sakin bir şekilde konuşulmuyor siniriniz oldukça yükselmiş durumda sebebini hiç kimse bilmiyor bu yüzden size iyi gelen şeylerle oyalanmayı tercih edin, size iyi gelmeyen şeyler varsa hayatınızdan çıkarın. Aile büyüklerimize saygı göstermeyi unutmayın çünkü onlar da en az sizin kendinize değer verdiğiniz kadar değerli. Her şey gönlünüzce olsun..

YAY BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geçmişte yaşadığınız bazı sıkıntılar olmuş fakat bu yaşadığınız sıkıntıları gidermek sizin elinizde. Bizden size tavsiye kendinize iyi gelen şeylerle oyalanın. Kafanıza takılan sorular var, bu soruların cevabı sizde saklı, hayatınızı yaşadığınız sürece bu soruları gidereceksiniz, hayatınıza mutlu yaşamaya bakın ki sorularınız artmasın. Partnerinize daha fazla ilgi gösterin fakat bunun dozunu ayarlayın aşırı gelirse şımarabilir, bu yüzden bunu ayarlamak sizin elinizde. Sizi güldüren şeylerin artık eskisi kadar güldürmediğini fark ettiniz, işte bunun sebebi bazı konulara ters bakıp bir anda öfkenizin ve sinirinizin artması, bunu yapmadığınız sürece eskisinden de daha mutlu olacaksınız.

OĞLAK BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ufak bir yolculuğa çıkabilirsiniz bu yüzden aile büyüklerinizle daha fazla vakit geçirmeye özen gösterin, sizi çok seviyorlar ve çok özleyecekler, sizde ailenize düşkünsünüz fakat aileniz kadar kendinize önem vermiyorsunuz. Alacağınız bazı kararlar olacak bu kararlar iş üzerine olabilir yurtdışı seyahatlerinde kendinizi yurtdışına atmayı düşünüyorsunuz, bu yüzden kendinizi geliştirip yurtdışında daha güzel yerlerde eğitim alıp, yükselmeyi planlıyorsunuz. Düşüncelerinizden ve planlarınızdan dolayı sizinle alay eden insanlar olacak sakın kafanıza takıp üzülmeyin çünkü takılacak insanlar değiller, siz kendiniz olduğunuz sürece hiç kimsenin önemi yok.

KOVA BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geçmişteki olan sevgililerinizden bazılarıyla karşılaşabilirsiniz fakat içinizde en ufak bir şey olmayacak. Partnerinizin size daha sıcak ve samimi yaklaşmasının nedeni sizin alçakgönüllü oluşunuz ve samimi içten oluşunuz, çok hoşuna gidiyor bunu sakın kaybetmeyin. Yaptığınız kariyer planlamasında geleceğinize dair daha güzel şeyler bulduğunuz sadece bunu uygulama kaldı fakat bu ara hayallerinizden birini eksiltiyormuş gibisiniz, Bu hayaliniz ise yurtdışında güzel bir eğitim alıp kendinizi geliştirmekti fakat işler her zaman yolunda gitmiyor. Yakın dostlarınızla yapacağınız görüşmelerde kendinizi rahatlamış ve huzur dolmuş hissedeceksiniz, arkadaşlarınızla anlaşıp bunu her hafta tekrarlamayı planlıyorsunuz.

BALIK BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu arada sakinliğiniz çok şaşırtıcı her an patlayabilirsiniz fakat duygusal anlamda, her an her anınızı tutmuyor bu patlamada sinirlilik anlamında da olabilir pek kestiremiyoruz. Kendinize daha fazla zaman ayırın ne kadar iyi hissettiğinizi ve iyi geldiğini sizde göreceksiniz hep karşı tarafa ilgi göstermeyin kendinizinde ilgiye ihtiyacı olduğunuda unutmayın. Her işe sabırsız yaklaşıyorsunuz bunu yapmayın sabırlı olduğunu sürece her şeyi kazanacaksınız, başarılar sizinle olacak. Özlemin ne olduğunu henüz bilmiyorsunuz, çünkü hiç birinden ayrı kalmadınız ve kalamıyorsunuz, herkes sizin ne kadar duygusal bir burç olduğunuzu biliyor, bu yüzden size konuşacakları bir şey varsa 2 veya 3 kere düşünüyorlar.
__________________

[Linkleri Görebilmeniz İcin Üye Olmanız Gerekiyor! Üye Olmak İçin Tıklayın..]
Marquez çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-07-2019, 08:54   #7

Hayat sevince güzel..
 
Marquez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Kayıt Tarihi: 08-07-2019
Yer: Kocaeli
Mesajlar: 1,007
Rep Puanı: 5054
Rep Gücü: 500
Standart

Koç ve Yükselen Koç: “Yuva”…İçinde büyüdüğün, “iç”ini büyüten yuva… Korunaklı sığınağın.. Bugün ve yarın… Evle ilgili konular, ajandanın en üst sırasında… Yapmak istediğin değişimleri gerçekleştirebilirsin… Yine bu zaman diliminde, daha fazla iletişim içinde olabilirsin annenle… Hem belki anne sözüne her zamankinden fazla ihtiyaç duyabilirsin… Anneyi dinlemek kazandırabilir sana

Boğa ve Yükselen Boğa: Ruhunu katmak istemez misin konuşmalarına, ifadelerine, sözcüklerine… Mesela biraz anlayış katsan, biraz kucaklasan cümlelerinle yakınlarını…Geri dönüşler var öyle değil mi ruhunda? Geçmiş tüm siluetiyle uzanıyor önünde…Ve en çok da kardeşinle geçirdiğin zamanlar gözünün önünde…Kardeş…Yüreğindeki sessiz çığlıkları ilk duyan isim…Her nerede olursa…İster yanında, ister…

İkizler ve Yükselen İkizler: Zaten gözün seğiriyor para harcamak için. Bütçeni disipline edememen, harcamalarının giderek artması, tasarruf ekonomisine geçememen değil mi zaten okuduğun hikayen? Zaman tasarruf zamanı… Zaman, tüketmek değil üretmek zamanı… Sen uyma içindeki “ses” e… Gereksiz harcamalarla dar boğazlara girme…

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Havada sana eskiyi anlatan bir koku var…Tatlı bir koku…Leylak mı yoksa hanımeli mi? Tam çözemiyorsun ama…Sana yeni bir fırsat tanıyor gökyüzü…Kendine ve hayatına dokunabilmen için…Belki yeni seni oluşturabilmek için, kendini yeniden tanımlayabilmen için geçmiş cümlelerine dönmen gerekiyor. Hangi endişe dolu zaman kiplerini kullandığına bir bak istersen…

Aslan ve Yükselen Aslan: Herkesin bir yel değirmeni vardır. Göremediği ama savaştığı…Senin de öyle biraz. Göremediğin ama zihninin karanlık sayfalarına siyah mürekkeple yazdıkların var. Şimdi bırak…Özellikle geçmiş “aşk” kırıntılarının vesveseleri seni sarmasın…İzin verme…Yaşananlar yaşandı. Geçti ve bitti…Yeni hikaye kahramanların olsun gönlünde…

Başak ve Yükselen Başak: Arkadaş… Ne çok sır barındırır bu üç heceli kelime…Arkadaşlarınla birlikte güzel vakitler geçirmek ruhuna iyi gelebilir…Bir de hayallerini hatırla yeniden… Düşlerini…Hayata katmak istediklerini… Bunlar için yapman gerekenleri düşün ve taşın…Ve taşı hayatından karamsarlığı, umutsuzluğu…Sen kendine hangi rengin yakıştığını biliyorsun?

Terazi ve Yükselen Terazi: Kariyer planın netlik mi kazanacak? Bence hayır… Aynı anda iki işi birden yapabilmek için tasarıların var zihninde… Ama eğer sıkılmazsan… Kararsızlıkların var…Gel ve gitlerin var… İstediğin şartlarda mı çalışıyorsun? Eğer bu noktada bir şikayetin varsa, hak ettiklerini almadığını düşünüyorsan…Konuşup derdini anlatabilirsin üst yöneticilerinle…Ama altını çiziyorum konuşarak…Gerginleşmeden, öfkelenmeden…

Akrep ve Yükselen Akrep: En iyisi gitmek… Uzaklara gitmek… Ruhuna iyi gelecek şeyi biliyorsun aslında… Aradığın uzak topraklarda, sınır ötesinde belki de… Yeni yerler görmek, yeni öğretilerle tanışmak, yabancı topraklar belki de senin kendini bulmana yardımcı olur. Olmaz olmaz deme, olmaz kaderin olur…

Yay ve Yükselen Yay: Hayatı kriz olarak deneyimliyorsun çoğu zaman. Her şey senin için çözülmesi gereken bir düğüm… Maddi dünyanın işlerini bir yana bıraksan, biraz da maneviyata, içe mi dönsen? … Üzerinde düşün, topla, böl… Gerekirse çıkar… Hayatı, yaşam haline dönüştürmek senin elinde…

Oğlak ve Yükselen Oğlak: “Bir” yaşamda en çok ihtiyaç duyulan şeylerin başında geliyor iletişim… Ve biz ne yazık ki iletişimi yanlış algılıyoruz, yanlış kullanıyoruz. Biz hep” ben” diyoruz… ve “ben” konuşacağım, “ben”i dinleyin deyip duruyoruz… Sen düşme bu tuzağa… Dön yüzünü aynaya ve bak karşındaki yüze… Yüz yüze konuş…

Kova ve Yükselen Kova: Biliyorsun ama olsun yine de… Bazı konu başlıkları var ki altını özenle çizmek gerekiyor… Unutmamak için… Neler mi onlar? Mesela sağlık… Sağlıklı olmak mesela…Sağlığını korumak… Bedenini, ruhunu ve zihnini sağlıklı tut ki yolunda ilerleyebilesin… Bugün ve yarın… Nefes al…Ciğerlerinin oksijenle buluşmasına tanık ol.

Balık ve Yükselen Balık: Her şey gibi… “Aşk”ın tanımı da farklı senin için… Birlikte aynı kitabı okuduğun, konuştuğun, paylaştığın biri olmalı hayatında… Önce arkadaşın, sonra “aşk”ın… Böyle bir “aşk”ın arayışındasın… Bugün ve yarın… Yüreğin “aşk”tan dem vurabilir sana.
__________________

[Linkleri Görebilmeniz İcin Üye Olmanız Gerekiyor! Üye Olmak İçin Tıklayın..]
Marquez çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-07-2019, 11:37   #8

Hayat sevince güzel..
 
Marquez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Kayıt Tarihi: 08-07-2019
Yer: Kocaeli
Mesajlar: 1,007
Rep Puanı: 5054
Rep Gücü: 500
Standart

KOÇ BURCU 30 Temmuz 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)
Sizin de kapınızı çalacak insanlar olacak şimdiden kafanızı bu kadar her şeye yormayın ileride daha büyük sorunlarınız sorumluluklarınız olacak. Yaşadığınız başlı başına bazı sıkıntılar var bu sıkıntıları üzerinizden ata bilmeniz için önce sakin kalıp her şeyi tek tek düşünmeniz gerekiyor. Harcamalarınıza bu ara fazla dikkat etmekte fayda var çünkü istekleriniz olduğundan dolayı onları elde etmek için. Zamanınızı iyi değerlendirmekte fayda var çünkü bu ara kendinize ve ailenize zaman ayırmıyorsunuz. Geleceğinizin parlak olabilmesi için güzel eğitimler almanız gerekiyor ve bunun çabasını yeterince gösteriyorsunuz daha iyi yerlerde olabilmeniz için elinizden gelenin daha fazlasını yapmalısınız.

BOĞA BURCU 30 Temmuz 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Çevrenizin mutluluğu sizin mutluluğunuz demek. Derdinizi aile büyüklerinizde paylaşın derdinize derman olacak insanlar onlar size her konuda yardımcı olacaklar ve uzun soluklu desteklerini göreceksiniz. Sınırlarınızı zorlayan bazı insanlar olacak fakat siz onlarla yarışa girmeyin veya onların seviyesine düşmeyin bilerek size bu oyunu oynuyorlar. Zaman konusunda bazı problemleriniz var her şeye hep sonradan yetişiyorsunuz artık sorumluluk sahibi olduğunuz için bunlara dikkat etmeniz gerekiyor. Bütçenizi biraz kenara ayırmakta fayda var çünkü sizin yararınıza olacak bir şey kafanıza estiğinde ufak tatillere çıkabilirsiniz size çokiyi gelecek.

İKİZLER BURCU 30 Temmuz 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)
Yapacağınız veya alacağınız tercihlerin arkasında durun bazen fikriniz değişebiliyor ama siz değiştirmeyin. Alacağınız eğitimler sizin için çok önemli ve bu yüzden kenara ayırdığınız bütçenin bir kısmını eğitime kullanacaksınız ve en iyisini yapacaksınız çünkü eğitimi parayla kıyaslamamız lazım. Geleceğinizde olmak istediğiniz yerde olabilirsiniz durum böyle giderse daha da iyi şartlarda olabilirsiniz. Sabırsız bir yapınız var ve bu sabırsız yapınızla nereye kadar dayanabilirsiniz bilemiyorum ama daha önünüzde kocaman bir hayat var buna göre kendinizi alıştırmanız lazım.

YENGEÇ BURCU 30 Temmuz 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)
Bu ara duygusal yönünüz ağır basıyor olaylara duygusal yaklaşmamamız gerekiyor çünkü olayları daha da çıkmaza sokabilirsiniz. İçinize sığdıramadığınız bazı şeyler var bunları yavaş yavaş tadında yaşarsanız her şey daha güzel olacak. Bazen duygularınızı saklamanız gerekiyor çünkü her şey her seferinde söylenmez. Alacağınız birkaç eğitim de kendinizi daha da geliştirebilirsiniz ve güzel yerlerde göreceksiniz. Ailenizle birlikte zaman geçirin ve kendinize de zaman ayırmayı unutmayın kendinize ayırdığınız zamanın değerini bilip hareket ederseniz sizin için herşey daha iyi olacak.

ASLAN BURCU 30 Temmuz 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)
Kalbinizi kıran biri var fakat onu bunu söyleyemiyorsunuz fark etmesini bekliyorsunuz ama o bunu fark etmeyecek, hiç kafanıza takıp kendinizi üzmeyin çünkü o buna değmez. Sabredemediğiniz bazı olaylarda da kendinize kızıyorsunuz ve her ne kadar sabredemediğiniz olay varsa hepsi negatif bir şekilde size dönüyor. Kafanızda oluşan bazı soru işaretlerine artık bir cevap bulacaksınız ve bunu kendiniz bulacaksınız. Akıl almak hiç size göre değil çünkü kafanızın dikine gidiyorsunuz kendi bildiğinizi okuyorsunuz, bence bazen büyüklerinizden yardım almakta fayda var. Kafanıza oturtamadığınız bazı durumlar var ve bu durumları kafanıza oturtmak adına başka uğraşlarla meşgul olduğunuzda bazı durumları kafanıza oturduğunu görüceksiniz.

BAŞAK BURCU 30 Temmuz 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)
Sakin yaklaştığınız herşeyde kendinizi daha iyi hissettiğinizin sizde farkındasınız. Gelgitleriniz bu ara daha çok size bulaşmasınlar dokunmasınlar istiyorsunuz fakat çevrenizdeki insanlarla bu hiçte mümkün değil. Sabrınız oldukça ileri seviyede sizinle uğraşmış olan insanlara tahammülünüz sıfır durumda şuan. Arkadaş çevrenizi tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Bazen ufak kıskançlıklar nasıl olabiliyor ilişkide olan şeyler fakat partneriniz her seferinde size kıskanma konusunda sakince yaklaşmıyor tam tersine hep kıskanma konusu duysa sinirleniyor. Geleceğinize güzel yatırımlar peşindesiniz sakın pes etmeyin bu yola çıkarken verdiğiniz sözü unutmayın..

TERAZİ BURCU 30 Temmuz 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)
Gün içerisinde çok hızlı gelişebilecek ancak kalıcı değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Ailenizle çok sık bir gün geçirebilirsiniz. Daha önceki günlerden yarın bıraktığınız bazı işler önünüze çıkmaya başlayacak. Bu yarım işleriniz zamanla bir anda yığılmaması için yarın kalan işlerinizi toparlamaya bakın. Yeni ortamlar, yeni insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Bu insanlar neşeli, heyecanlı ve biraz sabırsız olabilirler. Kimi zaman kafanıza uyacak insanlar olsalar da genel itibariyle sakin ve düzenli insanlar sizin için daha tercih edilebilir olduğunu düşüneceksiniz.

AKREP BURCU 30 Temmuz 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)
Güne mutlu bir şekilde uyanmış olmanız moralinizi ve motivasyonunuzu arttırmasına neden olacak. Aklınızda yaşantınıza dair bir takım sorular olabilir. Bu soruların cevaplarını tecrübe edinmek haricinde almanız pek mümkün olmayabilir. Sabır konusunda ara ara patlak veriyor olsanız da halaa takdir edilesi bir sabrınız var. Kendinizi yorgun hissettiğiniz anlarda kesinlikle zaman ayırın. Çünkü kendisine değer vermeyen insan karşındakinede değer veremez. Mutluluğunuzu pekiştirmek için sevdiğiniz şeyleri yapmak doğru bir hareket olabilir.

YAY BURCU 30 Temmuz 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)
Hareketli ve hızlı geçecek bir gün yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla aranızda geçecek olan diyaloglar hararetli şekilde gelişebilir. Karşınızdaki insanla anlaşamayacağınızı düşündüğünüz durumlarda münakaşaya girmemeniz çok daha doğru bir adım olmasıyla birlikte sessizliğinizi korumanızda mantıklı bir çözüm olacaktır. Bir ilişki durumunuz söz konusuysa aranızda yaşayacağınız tartışmalarınız kıskançlık nedeniyle gelişebilir. Hatta çok şiddetli bir gelişme olacağından dolayı ayrılığa kadar sürükleyebilir. Dikkat etmenizde fayda var.

OĞLAK BURCU 30 Temmuz 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)
Yetenekleriniz konusunda çevrenizdeki kişilerden eleştirisel şekilde yaklaşımları olabilir. Siz bu durumu her ne kadar olumsuz olarak algılıyor olmuş olsa da sizin gelişebilmeniz için aslında duymanız gereken şeyler olduğunu unutmayın. Bugün yapacağınız çeşitli aktiviteler ya da işiniz gereği gideceğiniz toplantılarla farklı yapılara sahip insanlarla tanışabilirsiniz. Her farklı bir insan yeni bir tecrübe demek olduğunu düşünen oğlak burçları için çok güzel bir tecrübe sebebi olacak. İçinizi ferah tutmalısınız. Çünkü yapacağınız sıkıntılar sağlığınızda ciddi problemler açması için müsait günlere adım atıyorsunuz.

KOVA BURCU 30 Temmuz 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)
Sağlığınıza dikkat etmekte fayda var çünkü sağlıksız kaldığınız zaman veya beslenmenize dikkat etmediğiniz zaman güçten düşebilirsiniz. Geleceğinize daha güzel şeyler biriktiriyorsunuz alacağınız eğitimler de kendinizi daha da yükseltip daha iyi yerlere gelmeye çabalıyorsunuz. Bütçenize birazda olsa kenara atmakta fayda var çünkü almak istediğiniz birkaç şey var ve bunları alabilmeniz için kenarda bütçeniz olması gerekiyor. Sizi çekemeyen insanlar var bu insanları çevrenizden uzak tutun hem size olumsuz bir enerji oluyorlar hem de hayatınızı gereksiz yere eleştiriyorlar. Partnerinizle daha iyi bir iletişim için sakin kalmanız gerekiyor.

BALIK BURCU 30 Temmuz 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)
Yapacağınız tercihlerde ve kararlarınız da hayatınızı etkileyebilirsiniz, bu ara çok bunalmış durumdasınız kafanızı vurmak için duvar arıyorsunuz. Başarılarınız gitgide artıyor bunun sebebi ise fazla takıntılı olmanız bu gereksiz takıntılardan çıkıp bir silkinin ve kendinize gelin. Sevginizi saklamayın çünkü bir yere kadar saklayabilirsiniz bir yerden sonra sizde artık salacaksınız, bunu yapmak yerine hayat nasıl yol gösteriyorsa akışına bırakmak gerek. Dostlarınızla bir gece yemeye çıkabilirsiniz ve çıktığınız yemekte birinin sizinle çok yakından ilgilendiğini farkına varabilirsiniz. Çevrenizden aldığınız değeri karşılık verin, sizde ne kadar değerli olduklarını gösterin.
__________________

[Linkleri Görebilmeniz İcin Üye Olmanız Gerekiyor! Üye Olmak İçin Tıklayın..]
Marquez çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2019, 17:33   #9

Hayat sevince güzel..
 
Marquez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Kayıt Tarihi: 08-07-2019
Yer: Kocaeli
Mesajlar: 1,007
Rep Puanı: 5054
Rep Gücü: 500
Standart

15 Ağustos Perşembe burç yorumları!
♈KOÇ: Şeffaf bir döneme giriş yapıyorsun. Kafandaki olaylar bir bir sonuçlanmaya başlayacak. Çevrendeki mesajları çok daha net bir şekilde görebileceğinden emin ol, arkadaşlarınla yaşadığın bir takım problemler çözüme kavuşmaya başlayacak.
♉BOĞA: Ayın başında başladığın işler tamamlanma aşamasına giriş yapıyor. Çözemediğin sorunlara daha net çözümler bulabilirsin. Kalbini kıran kişi pek yakında özürle geri dönüyor.
♊İKİZLER: Özgürlük hissiyatının maksimum seviyeye ulaştığını görebilirsin, Kova’daki Dolunay seni yeni maceralara davet ediyor. Kafana takıp, uykusuz kaldığın o sorundan kurtuluyorsun.
♋YENGEÇ: Seni geriye çeken her şeyden kurtuluş günü! Dolunay, sana manevi bir özgürlük sağlıyor. Beklediğin haberleri almaya başlamış olmalısın, omuzlarındaki yükler birer birer hafifliyor.
♌ASLAN: İlişkilerindeki sorunlar çözüm yolunda, iletişimin iyileşiyor. Özellikle gönül ilişkilerindeki buzlar erimeye başladı bile. Ailevi konular gündeme gelmeye hazır, bir konuda fikrine ihtiyaç duyulabilir.
♍BAŞAK: Eski ilişkilerin yeniden başladığı bir döneme giriş yapmış bulunmaktasın. Eski davalar yeniden masaya yatırılıyor. Geri dönmeyi düşünebilir, bu yolda bir adım atabilirsin. Ancak yine de gezegenlerin gazına gelmemelisin. 🙂
♎TERAZİ: Bugün senin için mızmız bir gün. Sevgi ihtiyacın artış gösterecek ve aradığın ilgiyi görmekte zorlanabilirsin. Hayatında çok değer verdiğin bir kadınla küçük bir tartışma yaşanabilir, kalp kırmamak için sabırlı olmalısın.
♏AKREP: Görünüşünle ilgili bir değişiklik yapmayı düşünüyorsan bugün hiç de uygun bir gün değil. Bu fikri yarına ertelemek, sonuçtan memnun kalmak için daha elverişli olacaktır. Dolunay ile yarım kalan davalar sonuca varıyor, oyun şimdi başlıyor!
♐YAY: Dolunay seni oldukça etkiliyor. İlişinde bir iyileşme dönemi başlıyor ve ikinizi ilgilendiren süper fırsatlar geliyor. Finansal açıdan birçok yeni destek bulabilirsin. Nihayet gereksiz duygusallığından arınıp eski enerjine kuvaşacaksın.
♑OĞLAK: Güven duygusuyla ilgili olan tüm şüphelerin sonlanıyor. Büyük bir kafa rahatlaması yaşayacağın besbelli. Bakış açın değişiyor ve artık daha mutlu bir “sen”e kavuşuyorsun. Sağlık problemlerine “bay bay” de!
♒KOVA: İşte Dolunay’ın parıldayan ışığı! Burcunda gerçekleşen Dolunay ile her şeyin üzerine uzun bir çizgi çiziyorsun. Artık önümüze bakma vakti! Gelsin yeni meseleler, yeni insanlar ve yeni aşklar! Hazırsan başlıyoruz!
♓BALIK: Kalbindeki küçük sızı bugün susacak. Sis perdesi dağılıyor ve her şey daha önce olmadığı kadar net. Soruların siliniyor ve kararın belli oluyor. Aşk hayatına bir güneş doğacak ve parıldayacaksın. Tüm enerjinle güneşe gülümse!
__________________

[Linkleri Görebilmeniz İcin Üye Olmanız Gerekiyor! Üye Olmak İçin Tıklayın..]
Marquez çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2019, 11:24   #10

Hayat sevince güzel..
 
Marquez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Kayıt Tarihi: 08-07-2019
Yer: Kocaeli
Mesajlar: 1,007
Rep Puanı: 5054
Rep Gücü: 500
Standart

21 Eylül Cumartesi Günlük Burç YorumlarıKOÇ BURCU 21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu aralar kendinize koyduğunuz hedefler doğrultusundan şaşıyorsunuz bunu yapmamaya dikkat edin. Kendine koyduğum planlar doğrultusunda istikrarlı bir şekilde davranmaya çalış kafana ben bunu yapmalıyım cümlesini koy ve yoluna devam et. Bugünlerde heyecan duyacağın bazı haberler alabilirsin ve bu haberler sana oldukça iyi gelecek. Kendini bazı durumlarda oldukça huzurlu hissediyorsun ve bu huzurunu kaçıran insanlar elbetteki var bunları hayatından uzak tutmaya çalışırsan ortadan sorun kalkacak. Sevdiğiniz bir dostunuzun taşınacağını öğrendiğinizde çok kötü oldunuz fakat iyi yönünden bakarsanız ulaşım sıkıntısı yok. Artık kendinizi açıklamak gibi bir sıkıntınız olmasın bırakın başkalarıda sizi keşfetmeyi öğrensin ve tanımaya çalışsın.

BOĞA BURCU 21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatında üzerinde çalıştığım bir proje de biraz yorulacaksın ama yorulmalısın çünkü senin bir üstünde var bu projede çok gözününde bu yüzden hırsını ele alarak onunkinden daha iyi bir şekilde proje yürütmelisin. Eğitim ve öğretim hayatında kendini göstereceksin ve gerçekten de özgüvenini geri kazanacaksın. Geçmişini artık bir kenara bırakıp geleceğini odaklanman gerekiyor geçmişini kapatmalısın. Kıskançlıklarını bir kenara bırakırsan her şey net bir şekilde göreceksin ve bu senin için daha iyi olacak hem de partnerin için.. emek verdiğim konularda çok ısrarcısın ki haklı olarak böyle olman normal çünkü gerçekten de emeğinin yenildiğini düşünüyorsun bu iş konularında zaten genellikle bu tarz haksızlıklar olur ama sen haksızlığa gelemiyorsun ve dişini göstereceksin.

İKİZLER BURCU 21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizdeki insanların taktirlerini toplarken bir yandan da farklı bir yol ayrımı seçeceksiniz bunun sizin için daha iyi olduğunu düşündüğünüz için kendinize bunu uygun buluyorsunuz. İş ve normal hayatınızda başarıınızı daha da hırslandıracak ve kendinizi kamçılayacaksınız bu da sizi gerçekten de başarıya sürükleyecek ama psikolojiniz ne durumda olur bilemiyorum o yüzden fazlada kendinizi hırslandırmayın. Bu aralar isteksiz bir şekilde kendini bulabilirsin hiçbir şekilde bir şey yapmak içinizden gelmiyor bunlar gayet normal kendinizi toparlamanız için kendinize biraz zaman verin. Kendinize has bir fikriniz var fakat bunu ortaya açmak yerine ailenizle paylaşmayı deneyin çünkü fikrinize ortak olmaya çalışanlar olabilir Buda sizin canınızı sıkmaktansa baştan önleminizi almanız daha iyi olur.

YENGEÇ BURCU 21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinize koyduğunuz hedefleriniz doğrultusunda ilerliyorsunuz ve oldukça aktifsiniz bu da demek oluyor ki gerçekten de geleceğinize sımsıkı sarılmışsınız. Bazen beklentilerinizin karşılanmasını istiyorsunuz ama bunu başkalarından beklemeniz çok saçma beklentileriniz varsa bunu kendiniz karşılamalısınız o zaman daha da mutlu olacaksınız buna emin olun. Eğer sevgilin varsa süprizlere hazır ol ve bu sürpriz seni biraz duygulandırabilir yanına mendil almayı unutma. Duyarlı tavrınızla bütün olayları çözecek bütün olaylara el koyacaksınız, herkes sizin farklı biri olduğunuzu ve farklı bir bakış açısı sunduğunuzun farkında. Hayatınızda yaşayacağınız bazı olayları makul bir şekilde değerlendirip ona göre seçimlerinizi yapmanız gerekebilir.

ASLAN BURCU 21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı olayların sana ve hayatına oldukça iyi geleceğini işaret eden bazı şeyler gelebilir. Bu aralar özellikle doğal oluşunuzla herkesi mest ettiniz dürüst yaklaşımlarınız ve saygılı bir şekilde, samimi bir şekilde yaklaşımlarınız herkesi oldukça etkiledi. Bakış açınızın eşitlikten yana olduğunu her daim vurguluyorsunuz, bu aralar kendinizden bahsetmeyi ve kendiniz gibi davranmayı daha bir seviyorsunuz, yapmacık olmayı hiçbir zaman sevmediniz, her zaman dobraydınız. İş hayatında zıtlaştığınız ters düştüğünüz bazı insanlarla gün içerisinde diyaloglarınız olabilir her ne kadar zoraki olsa da bunu yapmalısınız iş gereği malum.. Size gelecek olan telefonlar hiçbir zaman susmayacak ve bu da sizi biraz daha sosyal yapacak yani sosyal hayatta yine aktifleşeceksiniz bu biraz yorucu olacak ama böyle olmasını siz istemediniz.

BAŞAK BURCU 21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile içerisinde yaşınızdan büyük ve ona değer verdiğiniz biri size bir konuda konuşma yapacak ve onu can kulağıyla dinleyeceksiniz çünkü bu kişinin dediklerini oldukça önem veriyorsunuz sizin için yeri apayrı. İlişkisi olan bir başak burcuysan ilişkinin daha da güzelleş edeceğini söyleyebilirim ama ilişkisi olmayan bir başak burcuysan da hoşlandığın kişiye bir şekilde duygularını aktarabilirsin. Bu aralar gözlerin üzerinde olması hoşuna gidiyor, dikkat çekmeyi seviyorsun zaten bir şey yapmasan da dikkat çekiyorsun buna emin ol. Kariyerinle ilgili beklenmedik süprizlerle karşı karşıya kalabilirsin bu da seni oldukça mutlu edecek. Arkadaş çevrene olsun normal etrafındaki insanlara olsun değer yargılarını değiştireceksin.

TERAZİ BURCU 21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızda bazı değişikliklere gidebilirsiniz. Var olan işinizde yaşadığınız son zamanlardaki memnuniyetsizlikten dolayı bu düşünceye girmeniz olası. Özellikle emir altında çalışmak sizi rahatsız ettiği için kendi işinizin olmasını isteyebilirsiniz. Biraz çabalamanız halinde hayalinizdeki işinize kavuşabilirsiniz. Hayatınızda huzursuzluk çıkaracak insanlar olduğunu düşüneceksiniz. Bu insanlara karşı yaklaşımlarınız biraz daha soğuk olabileceğinden dolayı karşınızdaki kişiden de farklı tepkiler alabilirsiniz. Hayatınızda klişe geçen bazı anları değiştirme ihtiyacı duyacaksınız. Mesela dışarı çıktığınızda sürekli takıldığınız bir mekan yerine bu sefer farklı bir yere gidebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise ilgisiz yaklaşımlarınız olduğunu düşünüyorsanız doğru bir düşünce içerisinde olabilirsiniz. İlgi konusunda partneriniz hassas olabilir. Partnerinizin beklentilerini boşa çıkarmama konusunda ısrarcı olmalısınız.

AKREP BURCU 21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Her geçen gün sizin için daha da sıkıcı olduğunu düşünebilirsiniz. Hayattan beklentileriniz istediğiniz gibi ilerlemediğinden dolayı durgun günler yaşayabilirsiniz. Aklınızda sürekli dönüp duran bazı fikirler mevcut. Bu fikirleri faaliyete geçirmek için sürekli bir düşünce içerisindesiniz. Ancak bu düşünceleriniz bir türlü hayata geçemiyor. Hayata geçmesi için birilerinden yardım bekliyorsunuz. Bu yardımı bekleyerek geçirdiğiniz her zaman sizin için zararlı olabileceğini unutmayın. Bir an önce yola koyulun. İş konusunda bazı projelere girişebilir ve bu projelerde ortaklık konumunda yer alabilirsiniz. İleriyi görebilme yeteneğiniz olduğundan dolayı yarar zarar konusunda başarılı adımlar atabileceğinizi aklınızda bulundurun. Sizden yardım bekleyen bazı insanlar çevremizde olabilir. Özellikle aileniz yardım konusunda daha bir ısrarcı. Ailenizin beklentisini boşa çıkarmayın. Günümüz diğer günlere göre biraz daha sakin geçecek. Boşluk bulduğunuz her bir anı bugün kendiniz için değerlendirin.

YAY BURCU 21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mutluluğunuza mutluluk katmak için harika bir gündesiniz. Pozitif düşünceleriniz, olumlu yaklaşımlarınız ve yapıcı davranışlarınızla güne mükemmel başlayacaksınız. Güneşin verdiği huzur ile sizde çevrenizdeki insanlara güneş gibi parıldayın ve mutluluk saçın. Sizden ilgi bekleyen birileri var. Ancak bu kişiyi veya kişileri fark etmekte güçlük çekebilirsiniz. Sizi mutlu edecek bir takım gelişmeler olacak. Bu gelişmeler aşk hayatınızda olabileceği gibi iş hayatınızda da olma ihtimali var. Eğer bir yerlerden haber bekliyorsanız bu haber çok kısa bir süre içerisinde size ulaşacak. Maddiyatınız için ise daha dikkatli, hesaba uygun şekilde harcama yapmanız en doğru adım olacak. Çünkü zor zamanlarınız yaklaşıyor.

OĞLAK BURCU 21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mutluluk konusunda hassas bir döneme adım atacaksınız. Sizi üzüntüye uzatacak insanlara karşı yaklaşımlarınız fevri olabilir. Bu durum her ne kadar doğal olsada size yapılmasını istemediğiniz hiçbir şeyi karşınızdaki insana da yansıtmayın. Aşk hayatınızda yeni gelişmeler yaşayacaksınız. Bir partneriniz var ise partnerinizle birlikte ortak kararlar alacak, hayatınızda bir takım değişikliklere karar vereceksiniz. Eğer yalnız bir yaşantı sürüyorsanız havada aşk kokusu alabilirsiniz. Bu kokuyu yayacak kişi çokta uzağınızda değil. Huzursuzluk yaşadığınız bazı konularda huzursuzluğa neden olan her bir şeyi hayatınızdan uzaklaştırmak en doğru karar olabilir. Yakın çevrenizden biri sizinle çok önemli bir konuda konuşması gerektiğini söyleyebilir. Bu konuyu her ne olursa olsun ciddiye almalısınız.

KOVA BURCU 21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın zamanda bir mal, mülk veya eşya elde edebilirsiniz. Elde edeceğiniz bu şeyin değerini iyi bilin ve mümkün olduğunca değerli kılmaya bakın. Bu mal veya mülkün maddi bir değeri olmayabileceği gibi ilerleyen zamanlarda çok değerli olabilme ihtimali de mevcut. Çekişmesi yüksek bir tartışmanın içerisine dahil olabilirsiniz. Bu tartışmada taraf tutmadan objektif bir şekilde yaklaşımınız sizi doğru kararlara itecektir. Aile büyükleriniz sizden bir beklenti içerisinde. Ailenizi son günlerde aksattıysanız bu durumu bir an önce toparlamanız gerekmekte. Sizi çekemeyen insanlar çevrenizde yeniden çoğalacak. Bu insanlara karşı kesinlikle koz vermeyin. İş hayatınızdaki rakipleriniz sizden güçlü olduğu düşüncesini aklınızdan biran önce silin. Sizin çalışkan yapınız ile rakiplerinizi geçmeniz veya rakiplerinize fark atmanız fazlasıyla mümkün. Çalışma hırsınızı kesinlikle kaybetmeyin. Aklınızdaki bazı düşüncelerden dolayı kendinizi ifade etme konusunda zorlanabilirsiniz. Biraz dinlenmeyi hak ediyorsunuz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

BALIK BURCU 21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Beceri isteyen bazı işlerde göstereceğinize başarılarla kendinizi kanıtlayacaksınız. Yakınlarınızdan alacağınız övgülerle özgüveniniz ciddi anlamda yükselecek. Kuvvetli iletişiminizden kaynaklı ikna becerinizle gireceğiniz bazı pazarlıklarda son söz size ait olabilir. Sizin uzağınızda olan akrabanız, aileniz ya da arkadaşlarınız sizden haber bekliyor olabilir. Bu kişilere hal hatır sormak için bugün tam zamanı. Tecrübe edineceğimiz bazı işlerin içerisinde olabilirsiniz. Bu işin içerisindeken yaşayacağın sıkıntılar sizin başarıya ulaşmanızdaki yararlı engeller olacak. Çevrenizde görmüş olduğunuz yanlışları düzeltmek için kendinizi yiyorsunuz. Aslında kendiniz ile ilgilenmek için doğru zamandasınız. Başkalarıyla ilgilenmek için pek sırası değil. Hayatınızdaki detaycı yaklaşımlarınız sizi biraz yıpratabilir. Bu yüzden birtık daha rahat bir hayat geçirmeniz için bazı şeyleri oluruna bırakmak da fayda var.
__________________

[Linkleri Görebilmeniz İcin Üye Olmanız Gerekiyor! Üye Olmak İçin Tıklayın..]
Marquez çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Konuyu aşağıdaki sitelerde paylaşabilirsin

Konu Araçları

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık
Saat: 01:50


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.